Munkahelyi késések viccesen? Lehet vicces is, mikor sietni kell?
A 8 legviccesebb kifogás, amit valaha hallottunk késésre:
Én nem késtem el, csak 1x, de akkor, még is!? 🙂
Késni mindenki szokott. Hogy miért késik valaki, már egy külön művészeti ág. Az emberek kifogásgyártási kreativitása határtalan. Összegyűjtöttünk néhányat a legviccesebb, legabszurdabb (és néha talán igaz) késési indokok közül – mert nevetés nélkül nem érdemes élni.
1. „A kutyám megette az órámat.”
Klasszikus kifogás új köntösben. Valószínűleg az illető inkább az időérzékét veszítette el, nem az óráját.
2. „A macskám leült a kulcsomra, és nem volt szívem felkelteni.”
A macskák uralkodnak rajtunk – és most már az időbeosztásunkon is.
3. „A GPS körbe-körbe vitt.”
Igen, a technika ördöge is szereti, ha néha késünk. Különösen, ha egy elhagyatott parkolóban háromszor megfordultunk, mielőtt megadtuk magunkat.
4. „Nem találtam a másik zoknimat.”
Ez nemcsak kifogás – ez egy életfilozófia. Aki igazán késik, az mindig egyetlen zokniért harcol. 🤪
5. „Rájöttem, hogy ma nem is kellett volna dolgoznom – de akkor már jöttem.”
Ez a felelősségteljes lustaság új szintje. Igazán méltányolandó. 😏
6. „A kávém túl meleg volt, várnom kellett.”
Végül is… az égési sérülés veszélyesebb, mint a főnök haragja. Logikus döntés!
7. „A cipőm nézett rám, és azt mondta: „ma pihenjünk.””
Ha a lábbelid beszél hozzád, vagy nagyon későn feküdtél le… vagy nagyon jól állsz a kreativitással.
8. Egy UFO kért segítséget, mert eltévedt a városban, és el kellett navigálnom a Vénuszra.
Hát nem tudsz mit csinálni! Nehogy fölhúzza az orrát, főleg ha csajszi! Az nagyon veszélyes! 😂
A késés sosem kellemes – de legalább lehet a kifogásokon nevetni. A legjobb magyarázat persze még mindig az őszinteség. Vagy egy nagyon aranyos kutya. 🐶

vicces kifogások, késés indokai humoros, legjobb késési sztorik, kifogás lista, munkahelyi késések viccesen
Tárcsás teló? Azt hogyan kell installálni?>