Posted in

🤖Vicces robot nem kap kávét?!

📑  „Rendszerhiba-ha a robot nem kap kávét ! Az emberi kedvesség leállt. Kérek koffeint. Két cukor, habbal!”🤖

🤖 Vicces robot: „Hogyan szól egy robot, ha nem kap kávét?”

Egyesek szerint a robotok nem érzékelnek. Nos, ezek az emberek soha nem próbáltak reggel 8-kor egy irodai kávéfőző nélküli géppel beszélgetni.

8:01 – rendszerindítás

„Bejelentkezés sikeres. Jó reggelt kívánok. Hol a kávé?”

8:05 – első hibaüzenet

„Kávéadagoló nem elérhető. Vészhelyzeti protokoll: zsémbesség aktiválva.”

8:10 – üzenet a HR-nek

„Az alkalmazottak 83%-a nem mosolygott vissza. Kávé nélkül nem vállalom a közösségi interakciót.”

8:15 – túlmelegedés

„PROCESSZOR LÁZONG. Ez nem zárható le Ctrl+Alt+Del-lel. Csak egy dupla presszó segíthet.”

8:20 – passzív-agresszív mód

🤖„Akarod, hogy működjek? Akkor én is akarok valamit… fekete, erős, két cukorral.”

robot nem kap kávét ?
robot nem kap kávét ?

vicces robotos cikk, humoros blog bejegyzés, kávéfüggőség viccesen, irodai élet paródia, reggeli rutin nehézségei, robot emberi érzelmek

👉Munkahelyi késések>

Szólj hozzá itt!